Pasirūpinti sveikais dantimis nėra sunku

Dažnas iš mūsų valydamas dantis nesusimąsto apie tikrai kruopščią jų priežiūrą ir valosi tik iš reikalo. Ilgainiui ant dantų kaupiasi apnašos, formuojasi susirgimai, todėl neišvengiamai tenka lankytis pas odontologus. Tam, kad viso to galėtumėte išvengti ir turėtumėte gražius dantis, kasdien tereikia atlikti kelis papildomus mažus žingsnius ir rezultatas bus kur kas didesnis, negu įmanoma įsivaizduoti.

Kruopštus valymas

Sekdami toliau pateikiamais patarimais galėsite ženkliai sumažinti dantų susirgimo riziką:

  • visada naudokite dantų siūlą. Svarbu pašalinti tarpdančiuose esančius maisto likučius, kurių neišvalo įprastas šepetėlis;
  • pasitelkite į pagalbą specialus plastikinius tarpdančių krapštukus. Dantų siūlas toli gražu nepašalina visų tarpdančiuose besikaupiančių mikrobų;
  • kruopščiai valykite ir liežuvį, net tik dantis;
  • specialus vieno danties šepetėlis padės pašalinti ant danties besikaupiančias apnašas, ko paprastai nepadaro įprastas šepetėlis.

Burnos irigatoriai

Nepamaišytų pasinaudoti ir papildomomis burnos ertmės priežiūros priemonėmis, užtikrinsiančiomis dar geresnį rezultatą. Vienas iš praktikoje išbandytų ir odontologų rekomenduojamų būdų yra valymas burnos irigatoriumi. Prekyboje rasite įvairių rūšių irigatorių, padedančių kovoti su tam tikromis problemomis, pavyzdžiui, dantenų kraujavimu. Pasirinkti galite ir specialų balinantį irigatorių, kurio poveikis yra orientuotas labiau į estetinę funkciją.

Viskas pagal Jūsų poreikius ir galimybes – įsigykite aukštos kokybės irigatorių prieinama kaina. Kartą nusipirkus galėsite naudoti ilgą laiką, todėl tai puiki investiciją į Jūsų pačių sveikatą.

Daugiau apie irigatorius: https://wesmile.lt/irigatoriai/ 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Scroll to Top