Baidarių maršrutai po gražiausias Lietuvos vietas

Domina geriausi baidarių maršrutai ir jau nekantraujate pradėti nuotykių kupiną kelionę Lietuvos upėmis? Maršrutai Aukštaitijoje, Labanoro regioniniame parke ir jo apylinkėse yra vieni gražiausių mūsų šalyje. Čia rasite skirtingo ilgio maršrutų upėmis su pasakišku kraštovaizdžiu. Aukštaitija – tai vieta kurioje gera būti, o ypač plaukioti baidarėmis ir pasisemti nepamirštamų įspūdžių.

Sužinokite daugiau apie geriausius Aukštaitijoje esančius baidarių maršrutus ir išsirinkite labiausiai pagal Jūsų poreikius tinkamą.

Plaukimas vienai dienai arba kelioms dienoms

Jeigu esate baidarių sportą norintis išbandyti naujokas, arba tiesiog neturite daug laiko – tokiu atveju Jums tiks trumpas maršrutas, kuriame užtrunkama keletą valandų. Jeigu Jūs – užkietėjęs baidarių fanas ir trokštate ilgos kelionės su daugiau ekstremalių įspūdžių – rinkitės ilgesnę ir sudėtingesnę trasą keletui dienų. 

Įveikti trumpiausią maršrutą reikia 4 valandų. Ilgiausias maršrutas – 3 dienos. Kiekvienas maršrutas yra su numatytomis pertraukomis, todėl tikrai nepavargsite ir galėsite pasisemti naujų jėgų.

Jeigu keliaujate ilgesnį laiką ir reikalinga nakvynė – ja bus pasirūpinta jaukioje stovyklavietėje arba sodyboje. Ilga kelionė – tai puikus laikas, praleistas gamtoje su Jums brangiais žmonėmis. Baidarių nuomotojai pasirūpins viskuo, ko reikia Jūsų patogumui visos kelionės metu.

Gražiausi Aukštaitijos upių maršrutai geram pasiplaukiojimui su daugybe įspūdžių! Išbandykite norimo ilgio atkarpą kartu su draugais, bendradarbiais, šeima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Scroll to Top